Diskuse k článku: Koukalová skončila ve stíhačce druhá. Moravec dojel na osmém místě

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 9
  • Poslední: 18.3.2017 22:10
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Y. Fetsyshkanyn 18.3.2017 16:39

tak se mongoloidni feťáci přece jen dočkali

P. Masek 18.3.2017 14:45

Koukalová dnes v hlubokém předklonu si potřásla rukou s předsedou BU. Buď dostala pokyn od vedení, nebo jí někdo vysvětlil, že zobou úplně všichni. Taková Laura si dává velký pozor na taková laciná gesta.

J. Kulihrach 18.3.2017 15:18

Opravdu netrpí vaše ješitnost, když ze sebe dělíáte takového obecního hlupáka? Co za to dostáváte, že vám stojí za to tolik ztrapňovat.

Každý, kdo to viděl, ví, jak to bylo. S tím, kdo předával květiny, se velmi strdečně pozdravila a podala ruku, od Besseberga přijala medaili s ledovým obličejem a podala mu ruku-leklou rybu. osttaní na tom byly podobně. Není divu, téměř všichni závodníci ze Světového poháru, celkem přes 150, podepsali výzvu IBU, aby se s dopingem vypořádala, vzala Rusku pořádání MS a zpřísnila tresty za doping. IBU zatím neudělala ani jedno z toho, jen vyztvala Rusy, aby se MS vzdali sami.

P. Masek 18.3.2017 15:23

Ten obličej byl s úsměvem, byl jsem od toho 100 m, tak spíš toho hlupáka děláte ze sebe sám.

Na rozdíl od zdejších bývalých voličů bolševika jsem jasně za tvrdé potrestání Rusů, kterým je doping prokázán. Zatím museli 22 ze 29 podezření odložit. Ale jsem pro potrestání všech podvádějících. Norové si vyrobili astmatickou repre, takže já bych předsedovi BU nepodal ruku za tuhle kauzu. Rakušáci dost nedávno museli odvolat celou repre kvůli dopingu. A kromě Fourcarda žádný jiný špičkový biatlonista nedělá tyhle laciná gesta.

J. Krajíček 18.3.2017 16:53

Masku. Ty lzes, že tomu sám věříš!!! Ty že jsi v Norsku na SP? Tak to tam Norům řekni, že mají závodníky fetaky!! Myslím, že bys domu se zuby nedojel. Ale vzhledem k tomu, že zase lzes a vališ se doma na gauči, nic se ti nestane.

P. Masek 18.3.2017 17:00

Co si vy pane Krajíčku myslíte, je mi opravdu, ale opravdu úplně jedno. V Norsku naštěstí nemám na starost osobní jednání s norským svazem, ale jednání se sponzory. Asi budete překvapen, sponzorům vadí doping od všech, bez ohledu na národnost.

Daleko lepší je jednání s lidma od snowboardu, tam ještě není tolik parazitů.

J. Krajíček 18.3.2017 17:03

Masku. Ty lzes, že tomu sám věříš!!! Ty že jsi v Norsku na SP? Tak to tam Norům řekni, že mají závodníky fetaky!! Myslím, že bys domu se zuby nedojel. Ale vzhledem k tomu, že zase lzes a vališ se doma na gauči, nic se ti nestane.

P. Masek 18.3.2017 18:17

Pane Krajičku, nevím, na čem jedete, že musíte svoje urážky psát dvakrát, abyste jim dal důraz. Už jsem odpověděl, že naše jednání nejsou s jednotlivými závodníky, ale s PR pořadateli sportovních akcí. Takže mi je celkem jedno, kdo vyhraje závody, ale jestli dodržuje svoje závazky vůči partnerům. A na rozdíl od české repre se třeba Němci nebo Rakušáci velmi hlídají ve vyjádřeních, která jsou právnicky napadnutelná. Mějte hezký den, zdravím vás z Fornebu, už se těším na jih, snowboard je příjemnější na jednání.

J. Krajíček 18.3.2017 22:10

Ty nejsi na Hollmenkolenu?? Jak jsi mohl vidět ceremoniál ze sta metrů?Najdete na Lidovky.cz