Diskuze

Limberský: Byla to ruka a neuznali nám regulérní gól. Tyhle momenty rozhodly o postupu

Viditelně zklamáni byli po ztrátě šanci zahrát si Ligu mistrů fotbalisté Plzně. I když museli v odvetě play off dohánět dvougólovou ztrátu z bulharského Razhradu, už v 7. minutě dali gól a měli blízko minimálně k prodloužení. Pak ale zaúřadovali španělští rozhodčí v čele s hlavním Undianem Mallencem.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JO

J. Orlík

25. 8. 2016 12:27

Jasně, volantére, vymlouvat se na jednu neodpískanou ruku a na neuznaný fól, to je pro český fotbal typické. Kdyby sis víc hleděl protihráče, kterému jsi předtím krásně namazal a ne rozhodčího, kterému jsi gestikulací říkal, co má dělat, tak by ses nemusel vymlouvat. Pokud něco rozhodlo o nepostupu Viktorky, pak to byl odfláknutý zápas v Bulharsku.

0 0
možnosti
JO

J. Orlík

25. 8. 2016 12:30

A hlavně tvůj katastrofální výkon doma. Obě branky jdou čistě na tvoje triko.

0 0
možnosti
JK

24. 8. 2016 15:34

LIMBERSKÝ--PADACÍ STROJ od vše vrby zak,ořeněná frajeřina a opilost a všečlověk bez skurpulí.tahání ze dresy.

tak necháte cenzoři článek nebo berbr zakročil

0 0
možnosti
JN

J. Novotný 532

24. 8. 2016 12:01

Bohužel nemůžeme chtít, aby k nám rozhodčí byli fér :-))) Co ale můžeme chtít, abyste začali hrát jako za Horvátha, již dlouho se na to totiž nedá dívat ! Takže tak p. D.L., a třeba je to i tím, že jezdíte opilí, i když někoho ještě vezete a dokonce bouráte ! A finále je spravedlivé , je to smazáno :-))) Takže tak.

0 0
možnosti
JK

24. 8. 2016 11:45

Pane Limberký, přesně tuto reakci jsem čekal, co Vaše žáčkovská chyba za stavu 1:0 a po ní inkasovaný gól!!!

Volant, je opravdu zcela bezduchá, jednoduchá věc!!!