Diskuze

Nejhorší Euro v historii. Bezradní Češi podlehli Turkům 0:2 a na turnaji končí

Čeští fotbalisté na mistrovství Evropy končí už po základní skupině. V závěrečném utkání podlehli Turecku 0:2 a s jedním bodem obsadili v tabulce poslední, čtvrté místo. Zápas rozhodl v 10. minutě Burak Yilmaz, v 65. minutě zvýšil Ozan Tufan.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

22. 6. 2016 12:07

No co, kdyby Turky porazili, chleba by lacinější nebyl. Stejně je fotbal nudný.

0 0
možnosti

22. 6. 2016 8:34

Na Euro muze nase reprezentace pomyslet az v momente, kdyz se nauci prihravat sobe a ne souperi, a kdyz da alespon jeden gol z dvaceti vylozenych sanci. Jinak tam budeme opet pro ostudu.

0 0
možnosti

S. Hammer

22. 6. 2016 13:22

Z kolika že vyložených šancí za tři zápasy? Španělsko 2, Chorvatsko 3, Turecko 3, mě vychází 8.

0 0
možnosti

22. 6. 2016 7:44

Nakonec je to menší ostuda, než kdyby postoupili dál a předváděli to co předváděli. Myslím, že nezklamali. Dalo se to totiž čekat.

0 0
možnosti

22. 6. 2016 7:25

Zklamali. Měli jsme všichni velké oči. Vlak nám ujel. Pelta, Horník, Berbr a další mají co napravovat.

22. 6. 2016 7:23

Turci byli lepší kombinačně i v ovládání míče..To je vše..

0 0
možnosti

22. 6. 2016 7:19

Kazdy by si mel uvedomit, ze vrcholovy sportovci jsou neco jako herci...proste velmi dobre placene pseudoelity:-)

22. 6. 2016 7:12

Je to dobré. Zatím nikdo neobjevil, že za to může Havel.

0 0
možnosti

22. 6. 2016 12:56

Všem je přece jasné, že za to může Kalousek.

0 0
možnosti

Ta změny sestavy provedené podle čtenářů Blesků se včera povedly.

0 0
možnosti

S. Hammer

22. 6. 2016 6:39

Máme o bod více, než jsem tipoval. Sice jsme k němu nakonec došli po haluzi, ale považuju to za úspěch. Nemusíme smutnit. Příští Euro bude o 36 pak o 54 účastnících, nakonec 128, tam se musíme spolu s Nepálem dostat. Pořád budou takové úspěchy.

22. 6. 2016 6:33

největší zklamání na EURO: Ukrajina, Česko, Rusko, Rumunsko... a Švédsko, to má ale ještě šanci na reparát

největší překvapení: Wales, Severní Irsko... a pro mě ještě Albánie (škoda, že ji to Češi včera zkazili, kdyby prohráli "jen" o gól, měli by play-off taky takřka jisté)

největší spokojenost: Slovensko (hlavně tím, že poslala Moskaly zpět do stepí, tajgy a tunder)