Diskuze

Zlatan se neprosadil, Češi opět neudrželi nulu a ve Švédsku remizovali 1:1

Čeští fotbalisté remizovali v přípravném duelu ve Švédsku s domácím výběrem 1:1. Skóre zápasu otevřel ve 14. minutě Berg, o dvanáct minut později vyrovnal Vydra. Další šance na obou stranách využity nebyly, Čechy hodně podržel brankář Tomáš Vaclík, který zápasem oslavil 27. narozeniny.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JK

30. 3. 2016 9:02

To co předvedli, je opravdu až na některé opravdové vyjjímky tragické, ale nejlepší byl po zápase Vrba - byli jsme úspěšní, získali jsme bod :-) , ale jak jsme prohráli se Skotskem - to byla jen příprava - prostě - trouba - ostatně, jako 3/4 lidí, kteří se pohybují ve "vrcholovém" českém fotbale!!!