Diskuze

Kornfeil dojel v Brně devátý, zraněný Abraham skončil poslední

Motocyklista Jakub Kornfeil obsadil deváté místo ve Velké ceně České republiky v Brně. Závod mistrovství světa ve třídě Moto3, který byl po pádech zkrácený z 19 na 12 kol, vyhrál Ital Niccolo Antonelli, jenž si připsal premiérový triumf v šampionátu. Další Čech na startu Karel Hanika dojel po pádu šestadvacátý.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JO

J. Orlík

16. 8. 2015 15:19

Já se, na motorky, dívám zcela výjimečně.  A tak prosím lidi znalé věci, proč, Jakub Kornfeil, JAKO JEDINÝ, v zatáčkách, především pravotočivých, sundával nohu ze stupačky a natahoval ji do prostoru? V každé pravotočivé zatáčce, která měla kapku menší radius. To má strach, že spadne? Protože pokud ano, tak je jasné, že ho to musí stát, v každém kole, pěkných pár desetin vteřiny.