Diskuze

Medailový cíl nesplněn. Češi podlehli Americe a na domácím MS skončili čtvrtí

Český hokejový národ upadl do „bramborové“ deprese. Podruhé za sebou reprezentace skončila na mistrovství světa na 4. místě. Cíl získat medaili na domácím šampionátu zůstal nenaplněným snem. Češi podlehli v boji o bronz Spojeným státům americkým 0:3.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.

Nezoufejte hokejisti

plat stejně dostanete.I bez prémií na tom budete pořád líp,než chudáci poslanci.

0 0
možnosti
JV

J. Václav 261

17. 5. 2015 19:24

Po dnešku už bude konečně všem jasné co schází našemu hokeji. Góly, góly a góly. I Slovinci by vstřelili alespoň jeden, pro nás je to nepřekonatelný problém.

0 0
možnosti
JP

17. 5. 2015 18:55

No jo, porazit se silné 6-ky jen Finsko, to je bída. Asi jsme už pod tou šestkou.

0 0
možnosti

J. Švejk

17. 5. 2015 18:53

Tak teď už budou moci Růžičku vyšetřovat. :)

O. Schejbal

Velká škoda, když ale hrajeme takto děsně v obraně a branková produktivita je ve dvou zápasech po sobě nulová, když nám už ani sudí nepomohou, jako ve čtvrtfinálovém utkání s Finskem, potom je ta bramborová maximem.

0 0
možnosti
TC

T. Czernin 251

17. 5. 2015 18:26

Ten bramborovej metál se jeví jako poněkud rozvařenej...

0 0
možnosti
YF

Y. Fetsyshkanyn

17. 5. 2015 18:24

Posledním Čechem, který dal branku v zápasech o medaile na MS, byl v čase 19:07 David Krejčí v první třetině zápasu o 3. místo MS 2012 s Finskem, od té doby následujících více jak 14 TŘETIN V ŘADĚ v zápasech MS O MEDAILE - BEZ VSTŘELENÉHO GÓLU !!! Skoro 281 minut čistého času...

0 0
možnosti

17. 5. 2015 21:00

Což je moc dobře. Tzv. Česko si stejně nic lepšího nezasloužilo.

0 0
možnosti
YF

17. 5. 2015 17:48

zkusil jsem si to vyhledat, když to Špaček zmínil a nakousl po prohraném semifinále s Kanadou...

13 TŘETIN V ŘADĚ v zápasech MS O MEDAILE - BEZ VSTŘELENÉHO GÓLU !!!

MS 2012 - Semifinále: 19.5.2014 - Česko - Slovensko  1 : 3 (0 : 1, 1 : 0, 0 : 2)

Zápas o 3. místo: 20.5.2012 Česko - Finsko 3 : 2          (3 : 1, 0 : 0, 0 : 1)

MS 2013 - VYŘAZENI VE ČTVRTFINÁLE

MS 2014 - Semifinále: 24.5.2014 Česko - Finsko 0 : 3 (0 : 1, 0 : 1, 0 : 1)

Zápas o 3. místo: 25.5.2014 Česko - Švédsko 0 : 3

(0 : 2, 0 : 0, 0 : 1)

MS 2015 Semifinále: 16.5.2015 Česko - Kanada 0 : 2 (0 : 1, 0 : 1, 0 : 0)

Zápas o 3. místo: 25.5.2015 Česko - USA 0 : 3x (0 : 2, 0 : 1, ? : ?)

0 0
možnosti
JK

17. 5. 2015 17:43

To, že naši hokejisté neumějí střílet, jsem si už nějak zvykl. Ovšem naši hokejisté už neumějí ani bránit. Všichni na ledě jezdí nějak zmateně bez koncepce. Nejvíce střílí obránci. Směrem na branku, ale branku trefí sem tam někdy. A útočníci, ti to tam někde čudlají a čudlají, když by měli vystřelit, tak radši někomu nahrají. To, že je Jágr nejlepším hráčem, je sice hezké, ale zároveň k pláči.