Diskuze

Kanada rozcupovala sen o zlatu. Čeští hokejisté budou hrát na MS o bronz

Čeští hokejisté zlato na domácím mistrovství nezískají. Tým kouče Vladimíra Růžičky v semifinále srdnatě bojoval, ale na silnou Kanadu nestačil a prohrál 0:2. Výsledek je zasloužený, byť utkání ovlivnil necitlivý verdikt rozhodčího, který v závěru druhé třetiny neuznal Jordánovi pravděpodobně regulérní gól.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.

16. 5. 2015 17:43

Rozhodčí nás zaříz !!! Neuznat regulérní gól v takovém zápasu je zločin. jeho rozhodnutí bylo úmyslné, kdyby měl jen sebemenší pochybnost mohl si pustit záznam. Za stavu 2:1 do 3. třetiny jsme měli šanci nejméně na vyrovnání a naději. Bude se o tom dlouho psát i hovořit. Rozhodčí jsou svině, vždycky byli a budou v každém sportu. Nic ovšem na tom nemění, že kanaďané jsou letos nejlepší.

16. 5. 2015 17:30

Tak nebylo to zas tak špatný. Vstřelili jsme jen o dvě branky míň než soupeř a to jde, ne...??

16. 5. 2015 16:52

Stačili jsme na Kanadu prvních 10 minut a pak to ško l s kopce. Ovšem dalo se to očekávat a kdo si myslel, že tomu bude jinak, je blázen. Ti mladí kanadští kluci hrají docela jinou ligu.

0 0
možnosti

16. 5. 2015 16:18

Každá naše chyba je krutě potrestána a střelba nám nejde. Je to beznadějné. Kanaďané jsou opravdu fantastičtí.