Diskuze

SOUHRN: Slavia je téměř zachráněna, Sparta v Boleslavi odpověděla Plzni

Sparťanští fotbalisté v utkání 26. kola porazili Mladou Boleslav na jejím hřišti 3:2 a na vedoucí Plzeň ztrácejí tři body. Za týden se oba nejlepší týmy utkají v Praze na Letné. Po osmi nezdarech vyhrála Slavia a takřka jistě si zajistila záchranu. Jablonec promarnil možnost přitáhnout se k druhé příčce, v Teplicích inkasoval v nastavení a jen remizoval 1:1.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

4. 5. 2015 9:44

Vždy,když je Spartě zle,přijde spásná penalta,chvíli po neuznané brance protivníka.Navíc je vždy rozhodčí ,,nepřesný",ale nikoliv proti Spartě.Možná mají všichni v paměti případ rozhodčího Matuštíka,který ve finále Čs.poháru v poslední minutě za nerozhodného stavu,zapískal proti Spartě penaltu,která sice byla,ale prý v takovém zápase a v poslední minutě,se nepíská!Tento muž si již nezapískal ani 2. ligu!