Diskuze

Cyklistickým mistrem světa je překvapivě Polák, z Čechů nejlepší Vakoč

Věkem stále patří do kategorie do 23 let. V celém pelotonu byl pátý nejmladší. Přesto byl Petr Vakoč v hromadném závodě mistrovství světa v silniční cyklistice nejlepším z Čechů - při svém debutu mezi elitou bral 29. místo. Do cíle dojel 22letý závodník 14 sekund za novým šampionem Michalem Kwiatkowskim z Polska.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

28. 9. 2014 19:37
Petr Vakoč

roste ve velkého borce. Nedávno zajel dva výborné závody WT v Kanadě, dnes ukázal na svůj věk výtečnou vytrvalost a houževnatost opravdového profíka. Např. slovenské eso Sagan s první skupinou nedojel...

ČT4 vysílala závod od desíti dopoledne, a když se blížil k vyvrcholení, přenos uťala, přenesla na internet a dala do vysílání basket žen, utkání vyřazovací skupiny na ME. Opravdu velevtipné.