Diskuze

Trenér Plzně Uhrin: Dvě červené? Asi jsme tak dobří, že to bylo nutné

Pět žlutých karet a dvě červené. Plzeňští fotbalisté si kromě porážky 0:1 vezou ze Sparty i nebývalý počet karetních trestů. Trenér Dušan Uhrin v náznacích vyjádřil nespokojenost směrem k rozhodčímu, konkrétní však nebyl. "Nesmíme rozhodčí hodnotit. Nebo snad chcete, abych zaplatil pokutu?"
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

J. Kodeš

10. 3. 2014 17:39
uhrín mladší

kdyby si dal přes tu držku dalekohled,tak by viděl grázla Limberského,jak mohl být za své fauly 3x vyloučen.

Damková,Berbr,a taky mladý trenér.. hajzlové, body-loni se Spartou-Limberský-plác -penalta,letos Ostrava-gol,ne gol.

0 0
možnosti

10. 3. 2014 10:19
Kdyby a dobří?

Lžimberský měl dostat po druhém likvidačním faulu ve třicáté minutě za šlapák na Lafatu dostat rovnou červenou kartu. O tom se nikde nepíše. Sparta hrála ve druhém poločase v trénikovém tempu a to bylo nezodpovědné.