Diskuze

Češi se po gólové smršti Švédů zvedli, přesto začali olympiádu prohrou

To byl uragán. Po třech gólech Švédů střídal trenér Alois Hadamczik už v 21. minutě brankáře, když Jakuba Kováře nahradil Alexander Salák. Českým hokejistům to ale k výhře v zahajovacím utkání olympijského turnaje nestačilo a s neoblíbeným soupeřem prohráli 2:4. Národní tým díky gólům Marka Židlického a Jaromíra Jágra soupeře přibrzdil a odvrátil hrozbu debaklu, na obrat ze stavu 0:4 už se však nezmohl. Další zápas hrají Češi v pátek od 9:00 SEČ proti Lotyšsku.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

O. Schejbal

12. 2. 2014 20:24
Když si nechá dát "Hadamczikova rodinka"

čtyři góly během čtrnácti minut, to se potom zápas s takovým soupeřem těžko obrací.

BRANKÁŘ

Hadamčík celý svět napínal,že bude brankář proti švédům jednička se kterou si neporadí.