Diskuze

Plzeň jen remizovala se Slavií, Horváth v závěru nedal penaltu

Fotbalisté Plzně remizovali v utkání 11. kola první ligy s pražskou Slavií 1:1 a neoplatili jí tak jarní porážku 0:1. Hosté vedli od 30. minuty po Juharově trefě, po hodině vyrovnal Rajtoral. Obrat mohl dokonat v 89. minutě Horváth, jenže neproměnil penaltu.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JF

20. 10. 2013 10:28
Plzeň už je nejspíš fotbalem unavená

Dívat se na jejich bezhlavou hru je tristní. Slavia byla lepší a rychlejší. Nechat kopat penalty Horváta je hodně hloupé rozhodnutí. Běhá jako hlemýžď a pro brankáře je mnohem čitelnější než mladší hráči. Při herní činorodosti Sparty a větším zaujetí pro hru, může Plzeň na titul zapomenout. Vrba by měl rozhodně přitvrdit. Nejvíce bodů z Plzně si vozí zejména týmy z konce tabulky.