Diskuze

Mistr už 4 zápasy nevyhrál, Plzeň doma také klopýtla

Fotbalisté Liberce přišli sedm minut před koncem zápasu v Hradci Králové o výhru a po konečné remíze 2:2 obhájci titulu čekají na plný bodový zisk už čtyři zápasy. Severočeši sice dvakrát vedli po trefách uzdraveného tahouna Jiřího Štajnera, domácí ale dvakrát odpověděli brankami ofenzivních hráčů Pavla Dvořáka a Bosňana Harise Harby, který první ligovou trefou v 83. minutě zařídil remízu v duelu devátého kola nejvyšší soutěže.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

J. Farmačka

30. 9. 2012 21:03
Ta Plzeň je neskutečná

Buďto se tam mezi zápasy chlastá a není čas na regeneraci, nebo jsou jen parta hic.

Jejich výsledky nasvědčují veliké nevyrovnanosti a nahodilosti. Kdykoliv má možnost se v tabulce trhnout, pokaždé vyhoří jako papír. Vyrovnané výkony jsou pro tento klub španělskou vesnicí. Nejspíš na takový fotbal nemají kádr.