Diskuze

Kadlec odvrátil míč letící do branky: Bylo to štěstí

Obránce Michal Kadlec se stal zachráncem českých fotbalistů v boji o účast ve čtvrtfinále Eura. Reprezentanti po trefě Petra Jiráčka drželi proti domácím Polákům postupový výsledek 1:0, když přišla poslední minuta nastavení a v ní obrovská šance Jakuba Blaszczykowského. Dortmundská hvězda už překonala gólmana Petra Čecha, před brankou se ale zjevil Kadlec a hlavičkou uchránil českému celku vysněný postup.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

J. Orlík

17. 6. 2012 10:20
Myslím, že měl Pter Čech pravdu,

když tvrdil, že ten poslední polský míč letěl mimo branku. Měl pravou rotaci a z opakovaček bylo vidět, že by do brány nešel. Ale každopádně všecka čest Kadlecovi, za ten zákrok, protože to nemohl vědět. Ale tady vidíte český národ. Včera večer u nás, na dědině, pitomci oslavovali postup ohňostrojem. Přičemž padnout tam ten polský gól v posledních pár vteřinách nebo kdyby se ujala některá z mnoha, mnoha šancí Poláků v první půlhodině hry, byli by všichni naštvaní. Sice jsme postoupili, druhý poločas byl, vynikající, ale třeba v té první půlhodině jsem měl pocit, že hrajeme s Brazilcema. Tolik štěstí, co jsme měli včera, to už dlouho mít nebudeme. Kdyby to bylo, po první půlhodině hry, 3:0 pro Poláky, byl by to výsledek, odpovídající obrazu hry. Naštěstí byli Poláci v koncovce bezzubí.