Diskuze

Češi začali debaklem. Od Rusů dostali čtyři góly

Čeští fotbalisté v úvodním utkání na evropském šampionátu v Polsku prohráli s Ruskem vysoko 1:4. Sborná vedla ve Vratislavi ve 24. minutě po gólech Dzagojeva a Širokova 2:0, svěřenci Michala Bílka dokázali v 52. minutě snížit zásluhou Pilaře. V závěru ale vstřelil svou druhou branku Dzagojev a skóre uzavřel Pavljučenko. V druhém duelu skupiny A se český celek střetne v úterý od 18:00 s Řeckem.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

G. Zahradníček

9. 6. 2012 15:01
V bráně musí stát brankář a ne podprůměrná imitace.

To není jako v Chelsea, kde za Čecha vše vykope Terry či cole.

1 útočník

Hm... tak tan nesmyslná taktika s jedním útočníkem - Barošem - pokračuje.  Jako kdyby jim Bílek řekl: Všechno to perte na obklíčeného Baroše a hlavně ať záložníci nenabíhají do obrany soupeře - jeden hrot tam stačí. Copak si nikdo ještě nevšiml, že Baroš není Drogba, který dokáže obejít třeba 4 hráče a ještě nechytatelně zakončit?! Tady nadáváte na Baroše, ale on za to nemůže, on není ten typ útočníka, pro kterého se tahle taktika hodí. A Rosický se zase asi evidentně nesrovnal s tím, že má jinou výkonostní ligu spoluhráčů než v Arsenalu, jinak si jeho přihrávky nedokážu vysvětlit - rozhodně zklamal.

----------------------------

p.s. A posílení defenzivy za stavu 0:2? Ani nevím, co na to říct, na to by měl odpovědět zejména Bílek.

0 0
možnosti

r. luzar

9. 6. 2012 6:20
ha ha ha

Nic jiného jsem ani nečekal !!Ani Batman jim nepomohl-hvězdy Evropského formátu ha ha ha  !Přeplacení šamponci!

Tento mančaft neumí střílet góly a to je pak těžké

dosáhnout nějakého kloudného výsledku. V mančaftu není tahoun. Rosický hraje prd, on by i hrál, ale je zvyklý z Arsenalu, že tam každý hraje, co hrát má, takže přesně ví, kam a kdy má nahrát, ale v našem mančaftu? Hubník, místo aby se zabýval bráněním, tak ho je vidět u brankové lajny soupewře, věčně, kua, co tam, vlastně má co dělat? A když pak soupeř kope na naši bránu, tak místo toho, aby soupeře napadl, tak skáče do střel pozpátku, pomocí různých prostocviků. To je strašný obránce. Baroš je už pomalý, že by přespurtoval obránce soupeře, o tom nemůže být ani řeči.  Co čekla, proboha, Bílek, od toho, že tam dal, místo něj, Lafatu, pár minut před koncem? Baroš měl jít ven nejpozději v poločase. Jiráček ztratil své kouzlo z podzimu, v Bundeslize taky nic moc, takových je tam celá houšť i na lavičkách náhrdníků. Dobrý byl Pilař, ale nedostával patřičné nahrávky, Rosický se velmi často mýlil. Prostředek hrál úplný prd, jakož i obrana a o útoku radši pomlčím. Již prohra 1:2 doma s Uhrami nám jasně řekla, jak se věci mají skutečně a jen Bílkovi a našim reprezentantům  nedochází vůbec nic a budou donekonečna, pseudooptimisticky vykládat cosi o tom, jak dobrý náš mančaft je. Nemůžu si pomoct, ale počítám, že po úterku můžeme objednávat jízdenky na uhlák. Nepřeju si to, ale jsem realista.

0 0
možnosti

J. Esterka

8. 6. 2012 23:20
To byla ostuda!

Nedostali jsme se pomalu ani na šestnáctku. Vpředu Baroš? Vždyť si nekopl! Ne, že mu to nedovolili, ale protože to prostě neumí. Nemá tam co dělat. Takto se góly nedávají.