Diskuze

Češi podlehli Rusům 2:0, i když soupeře přestříleli

Čeští hokejisté prohráli na mistrovství světa ve Stockholmu s Ruskem 0:2 a stále nemají jistý postup do čtvrtfinále. Sborná naopak definitivně potvrdila prvenství v základní skupině B. Vítěznou branku dnes vstřelil už ve 24. vteřině utkání Alexandr Pěrežogin a ruský náskok pojistil v úvodu třetí části Jevgenij Malkin. Gólman Konstantin Barulin žádný z českých pokusů za svá záda nepustil.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

M. Jindra

14. 5. 2012 9:53
Chyběla šikovnost střelců.

Ruský brankář byl překonatelný, ale útočníci nebyli dostatečně pohotoví a šikovní. Několik zaváhání a promáchnutí v rozhodujících šancích z utkání udělalo křeč ve které se našim hráčům v poslední třetině nedostávalo sil a trocha hokejového štěstí. Hra v prvních dvou třetinách neměla ze strany našich hráčů to správné tempo a důraz bitvy o výhru.