Úterý 23. dubna 2024, svátek má Vojtěch

Diskuze

Češi nezvládli závěr. S Irskem remizovali 1:1

Čeští fotbalisté v přátelském utkání v Dublinu remizovali s domácím výběrem Irska 1:1. Na branku Baroše z úvodu druhého poločasu měření sil odpověděl v 86. minutě střídající Cox.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.

Re: ono

Tak tak!...viděl jsem to utkání včera tady v Dublinu a atmosféra byla úžasná. Vedle sedícímu irčanovi jsem vysvětlil že se mi moc líbí sportovní chování irských hráčů, že jsou skuteční gentlemen a neválí se po každém žďuchnutí po trávě jak epileptické děfky...a když někomu náhodou ublíží tak se pokorně omluví. Ne tak český hráč který zkrvavil hubu Irovi a nebyl ani schopen se trošku kát! A ten kolega divák mi řekl, že to je sice prima, že jsou tak sportovní...ale že by uvítal, kdyby nehráli tak velký HOWNO!!...oba týmy hráli pendrek, to víme, neboť za to bylo taky velký howno! Banda přeplacených mrzáků na obou stranách.