Pátek 26. dubna 2024, svátek má Oto

Diskuze

Závěr snů: Plzeň vydřela remízu s AC Milán

Fotbalisté Plzně se rozloučili s Ligou mistrů domácí remízou 2:2 s AC Milán. Udrželi tak třetí místo ve skupině a v únoru naskočí do vyřazovacích bojů v Evropské lize. Plzni v pražském Edenu nejprve nebylo nic platné, že v prvním poločase světový velkoklub z Milána přehrála. Hned po přestávce se během dvou minut trefili Pato s Robinhem. Plzeňský obránce David Bystroň však stačil minutu před koncem snížit a ve třetí minutě nastavení vyrovnal útočník Michal Ďuriš.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

S. Donát

7. 12. 2011 1:55
Klobouček, pánové

Měl jsem možnost sledovat jen první polovinu utkání a kluci Plzeňský by se určitě neměli za co stydět, i kdyby zápas prohráli. Ale poprali se o to až do konce a za to jim zaslouží velký dík. Remíza je skvělý výsledek. Přál bych si zažít tu atmosféru na konci druhé půle na stadionu :-). Gratulace