Úterý 23. dubna 2024, svátek má Vojtěch

Diskuze

Češi postoupili do baráže. Po výhře v Litvě předhonili Skotsko

Čeští fotbalisté si díky vítězství 4:1 v Litvě vybojovali účast v baráži o mistrovství Evropy, protože v souběžně hraném utkání dnes Španělsko porazilo Skotsko 3:1. Svého soupeře pro vyřazovací boje o účast na šampionátu v Polsku a na Ukrajině se čeští reprezentanti dozvědí při čtvrtečním losování. Dvě branky při dnešní výhře vstřelil Rezek, úvodní gól dal Kadlec už v druhé minutě z penalty. Domácí snížili v druhém poločase z penalty, po které byl navíc vyloučen stoper Hubník a bude týmu v baráži chybět.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JO

J. Orlík

11. 10. 2011 19:26
BAroš jediným šuterem?

Tak potěš klobás. Ten Bílek snad Baroše píchá, to jinak není možné. Celý národ přesně ví, že tam BAroš nemá co dělat, ve formě, jakou dlouhodobě má, a přesto ho tam staví. U Španělů to omlouval tím, že do brejků je Baroš jediný použitelný útočník. Nyní, kdy se dá předpokládat náš tlak ve vápně Litevců, kde je, jako ryba ve vodě třeba takový Lafata, tak zase postaví Baroše. Nechal bych Bílka zaplatit celou tu podělanou kvalifikaci.

0 0
možnosti
VG

V. Grycz

11. 10. 2011 20:51
Re: BAroš jediným šuterem?

Já bych Bílka už dávno vyrazil. I jako hráč byl lenoch. A Baroš, místo aby hráče obešel tak do něho vrazí.