Diskuze

Záhlavová-Strýcová slaví první titul v singlu

Tenistka Barbora Záhlavová-Strýcová vyhrála poprvé v kariéře dvouhru na okruhu WTA. Pětadvacetiletá Češka získala titul na turnaji v Québeku, kde ve finále porazila Marinu Erakovicovou z Nového Zélandu 4:6, 6:1 a 6:0.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

J. Vargulič

19. 9. 2011 7:31
Se pronadávala..

k prvnímu titulu..Docela úspěch..Nemyslím ovšem, že je pochybnou existenci (viz příspěvek doleji), to bychom hodně přeháněli..A hráčky tam nebyly špatné..Ty nejlepší tak na její úrovni - takže blahopřání..

0 0
možnosti

J. Farmačka

19. 9. 2011 6:00
Že to vůbec stojí médiím za pozornost

Jednak šlo o turnaj páté kategorie a jednak jde o hráčku s velice mizerným chováním, které nejspíš způsobilo, že z mimořádně úspěšné juniorky vyrostla taková pochybná existence. Ale jde o tenis, tak proč neplýtvat mediálním prostorem.