Diskuze

Petrohrad se čtyřmi Čechy získal Spengler Cup, Kanadu zdolal 4:3

Hokejisté Petrohradu se čtyřmi Čechy se stali vítězi 84. ročníku Spenglerova poháru ve švýcarském Davosu, v dnešním finále porazili Kanadu 4:3. Ambiciózní účastník KHL tak dovršil hattrick klubů ze zemí bývalého Sovětského svazu, neboť loni vyhrálo Dinamo Minsk a v roce 2008 se radovali hráči Dynama Moskva.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

F. Drbohlav

31. 12. 2010 17:02
No je třeba se podívat, kdo je výběr Kanady

Jsou to hráči, co hrají pouze ve Švýcarsku a dávají pro tento turnaj jednou do roka dohromady. Pro většinu z nich to jsou už jen takové hokejové prázdniny na prodloužení kariéry. Ti už nemají ambice hrát za repre a pod. Většina je již za svým hokejovým vrcholem a hodně dlouho. Dle mě, to není žádná super vizitka pro KHL - výsledek 4:3 je spíše ostuda.