Úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena

Diskuze

Sparta byla blízko další blamáže, se Slováckem rozhodla až v nastavení

Až gól střídajícího Václava Kadlece v nastavení zajistil pražské Spartě první vítězství v nové sezoně. Osmnáctiletý domácí útočník zlomil v zápase proti Slovácku nerozhodný stav 1:1. Sparta předtím už jednou vedla brankou Třešňáka z 56. minuty, ale už po šesti minutách vyrovnal Košút.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

M. Trhlík

25. 7. 2010 13:29
Sparta byla blízko další blamáže

Nevím,proč se mluví o blamáži,když někdo prohraje.V loňském roce Sparta neprohrála ani jednou i když se nedalo na některé zápasy dívat.Bohužel vzhledem k úrovni naší ligy to není vždy její vinou.Nejen Sparta,ale velká většina našich ligových mužstev si stěžuje na úroveň rozhodčích,kteří jsou vystaveni obrovskému tlaku veřejnosti,včetně hráčů. Při pohledu na pár posledních zápasů Sparty,ale i jiných klubů vidíme velmi často situace,kdy hráči simulují,při sebemenším styku s protihráči se kácí k zemi,následuje  snůška nadávek od hráčů a publika.Rozhodčí z obavy,aby nechybovali,chybují ještě více,hráčům většinou tolerují simulování i nadávky.Snad názorným příkladem bylo vyloučení Řepky v zápase s Plzní.Po jeho vyloučení se vyrojila spousta názorů o jeho  vyloučení z řad odborníků i lidí,kteří si úsudek vytváří jen podle názorů jiných.Bohužel  hráči Sparty patří mezi ty,kteří neustále padají,nebo protestují a vytváří atmosféru nedůvěry k rozhodčím.Myslím si,že ukázkový zápas odpískala v minulé sezoně paní Damková, Ostrava-Sparta.Jen si myslím,že bude lepší počkat až na výsledky Sparty v pohárech,než mluvit o blamáži po odehraných dvou kolech ligy.

0 0
možnosti

R. Šimorda

25. 7. 2010 11:26
Zase ostuda

Je to jak v minulých ročnících, když Sparta nevyhrává, tak se musí nastavovat tak dlouho, až dá gól, že páni rozhodčí a předsedo Hašku!!!

0 0
možnosti

J. Šrámek

25. 7. 2010 8:57
Který zaslepený fanoušek tohle píše?

Když jeden prvoligový klub prohraje s jiným klubem ze stejné soutěže,tak to není blamáž!Tak to může nazvat jen opravdový pražský trouba.Rozhoduje snad momentální forma mužstva,nikoliv jeho název a zeměpisná poloha!Už si jednou uvědomte,že Praha není pupek světa a vše,co tam sídlí není to nejlepší a největší!