Diskuze

Baník si odváží z Letné bod, myslel i na tři

Osmou remízu zaznamenala dnes Sparta. S Baníkem na domácí půdě ve 13. ligovém kole dokonce prohrávala, ale díky pokutovému kopu srovnala na konečnou remízu 1:1.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

bh

3. 11. 2009 14:47
Copak body

Ze Sparty se bude brzy odvážet i lecos jiného... Exekutoři už začnou klepat na dveře... a ty nevyhodíte jako Poláky....

0 0
možnosti

Petr

1. 11. 2009 10:40
Ubrečánci

všichni jste ubrečánci ať už top jsou kurvy z vršovic nebo pojebaný hornící...

0 0
možnosti

fefin

1. 11. 2009 11:05
Re: Ubrečánci

a ty se koukni do zrcadla a pak mlať aspoň 2 hoďky hlavou do zdi, moc ti to už nepomůže, ale aspoň nebudeš mít čas psát pičoviny

0 0
možnosti

Matěj

1. 11. 2009 10:23
Myslet může

Já jsem si z ameriky přivez 4 melouny ,myslel jsem na 10.....

0 0
možnosti

akela

1. 11. 2009 8:47
rasismus po Česku

padne býlí žlutá karta padne tmavší penalta tomu Hašek říká jiný přístup zas to samí hurá Sparta vládní banda

Re: Hurá, hurá, hurá

On nám pomohl rozhodčí? Tys neviděl jasnou ruku chachara v první půlce? Já zapomněl, tys měl oči od slz :-)))

0 0
možnosti

Hambálek

31. 10. 2009 20:41
Bordel,kam se podíváš

Sparta musí vždy uhrát přijatelný výsledek,byť v desáté minutě prodloužení z vymyšlené penalty.

0 0
možnosti

31. 10. 2009 22:07
Re: Bordel,kam se podíváš

koukám, že když máš vycházky, tak hned spěcháš ke combu se svými moudry. Tak ještě tu o Sněhurce

0 0
možnosti

Bokonon

31. 10. 2009 20:38
Penalta - ha ha ha

hašek nebo košťál, sparta boduje stále stejně! vždycky se nějaká penalta odpíská