Sobota 27. dubna 2024, svátek má Jaroslav

Diskuze

Česko vede nad Polskem zatím 2:0, Slováci však prohrávají

Klíčový duel kvalifikace na fotbalové mistrovství světa se v prvním poločase nevyvíjel dobře. Češi svého soupeře nijak výrazně nepřehráli a stav byl zaslouženě bezbrankový. V 51. minutě však Rosický uvolnil Necida, který se prosadil důrazem a poslal míč od tyče do branky. V 73. minutě parádně nacentroval Pospěch na Plašila, ten hlavičkou zvýšil na 2:0. V souběžně hraném duelu však Slováci zatím prohrávají se Slovinskem 0:1.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.