Diskuze

Vyhráváme. Vrátil se Řepka

Přišel, viděl, zařídil. Čtvrteční výhru fotbalové Sparty 3:2 v Toulouse v Poháru UEFA zrežíroval záložník Pavel Horváth. Stačilo mu pětadvacet minut: po příchodu na hřiště v 67. minutě připravil Kiselovi oba góly. Návrat po operaci třísel si nemohl vysnít lépe.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Yaroukh

12. 11. 2007 22:09
řepre

kdyby se tenhle dobytek nějakym nedopatřenim dostal do repre, fandil bych snad našim soupeřům

0 0
možnosti

Slétnuvší se moucha

12. 11. 2007 16:15
pan Repka

To je borec! Skoda, ze mu jeste neni 40 - ten by se mi libil na post presidenta republiky. Neni zapleten v zadnych korupcnich skandalech, byl v cizine - umi jazyky - a v neposladni rade je to gentleman. VV>-R^

0 0
možnosti

SPARTA

11. 11. 2007 21:04
SPARTA

RvRvBEZ NĚJ BYLA TA OBRANA FAKT HROZNA>->->->->-;-P;-P;-P;-P;-P(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)R^