Pátek 10. května 2024, svátek má Blažena

Diskuze

Gól Kollera nestačil, Češi remizovali

Čeští fotbalisté remizovali v přípravném utkání s Rakouskem 1:1. Skóre zápasu ve Vídni otevřel v 33. minutě Jan Koller. V závěru utkání vyrovnal střídající Martin Harnik, který se trefil pár minut po příchodu na hřiště.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Lada3

24. 8. 2007 1:07
Bruckner stale dobry!????

Uvedomme si (a smirme se stim), ze Bruckner je trenerem DOZIVOTNIM!!!!!! Kdyz ho takhle budete brat, nic vas uz nevyvede z miry!!!!

0 0
možnosti

Vladimír

23. 8. 2007 10:40
Je to pořád stejná bída a Bruckner je spokojený,hurá

Kdyby takto reagoval kterýkoli manažer,jde od válu - ono se to nějak rozpadlo,dneska to nebylo ono,bude to lepší.........Je neuvěřitelné,co všechno mu projde.Vlastně není nikdo,kdo by něco řešil,když svaz prakticke neexistuje.Když si k tomu přičtu kolik hráčů se zranilo a jak na to budou reagovat jejich kluby,které je zamstnávají,tak vůbec nevím,proč se tato utkání hrají,když trener hráče nedokáže přinutit,aby makali a něco si vyzkoušeli?Jak pan neomylný sliboval,že to na podzim bude úplně jinak.A psát,že Čech nemohl ten gol chytat,to už je jen výsměch divákům.Po tolika opakováních bylo jasně vidět,jak stáhl ruce v domění,že balon jde nad bránu.No už se nedivím jeho současným výkonům v Anglii.

Re: ti tak vyhrají tak nad Andorou....ani to

Na EURO postúpite,ale asi to tam nebude taká paráda ako naposledy.

0 0
možnosti

Milan

23. 8. 2007 8:40
Ostuda !

Viděl jsem to a nedalo se na to koukat. Záloha naprosto neexistuje a navíc Bruckner nedokáže reagovat na vývoj zápasu. Měl by být vyhozen dokud je čas.

0 0
možnosti

NoName

23. 8. 2007 9:48
Re: Ostuda !

Taky jsem tam byl a souhlasím i s hodnocením. Jarolím hru tvořit zjevně nemůže, Plašil je stále Plašil a Galásek je pomalý už i na Rakušáky. Čech, Koller, Ujfaluši, Rozehnal-to jsou stálice, bojují, burcují, ale inak to byl hodně slabý výkon se soupeřem z nižší váhové kategorie. V druhém poloćase se mi líbil i Baroš, bojoval, rozdával míče (protože v té době už skutečně záloha neexistovala vůbec), naopak Zápotočnému to nešlo ani  Kulič  nebyl ve své kůži...

A chápu, že jde o přípravný zápas, ale ta pohoda na hřišti mi přišla trochu nepřiměřená. A byla doba, kdy se hráči obtěžovali k sektoru českých fanoušků poděkovat, včera se ani to nestalo ...