Diskuze

Dopita poslal Znojmo do čtvrtfinále

Hokejisté Znojma jsou ve čtvrtfinále extraligy. I přes špatný začátek otočili třetí zápas předkola play off a porazili Kladno těsně 3:2. Vítěznou branku vstřelil tři minuty před koncem Jiří Dopita. Dalším soupeřem Znojma budou Pardubice. Dalším postupujícím do play-off je Třinec, který po nájezdech zdolal Karlovy Vary.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

rak

26. 2. 2007 21:04
sním či bdím

;-€No to snad není možné! Teď jsem přijel ze zápasu Znojma. >-.Je pravda, že Kladno dalo úvodní gól. Trvaj měl zakrytý výhled. Ale že by je nějak zaskočily, Skoro celá  1.třetina se odehrála v obraném pásmu hostů. Kladno se dvakrát dostalo do útoku. Podotknul jsem, že ve třetině domácích se nemusel ani upravovat led.Doufám, že jsem s autorem článku byl na stejném hokeji. Nebo on pouze ze statistiky napsal o 1 třetině takovou blbost?;-(