22:18
Utkání končí, Češi vítězí 3:0, ve středu od 20:15 se střetnou v repríze loňského čtvrtfinále se Švédy. Jakub Štěpánek si připsal druhou nulu na turnaji. Přeji příjemný zbytek dnešního večera a noci.
59. minuta
Přesilovka neměla dlouhého trvání, na trestnou zamířil také Rolinek.
58, minuta
Zápas dohrajeme v klidu v soupeřově pásmu, opět totiž máme přesilovku, 133 sekund před koncem utkání.
56. minuta
Gooooooooooooooool! Přesilovku naši nevyužili, hned poté ale dorazil nadvakrát za Kovala puk do branky Čajánek - 3:0.
54. minuta
A abychom nevyšli ze cviku, přesilovka bude po dalším hloupém faulu Bělorusů pokračovat.
53. minuta
Češi se v klidu ubránili a přesilovku si zahrají také oni.
50. minuta
Bělorusové dostávájí šanci na korekci skóre, Hlinka vyhodil puk za mantinel a jde na 2 minuty ven za zdržování.
48. minuta
Čajánek narazil Jágrovi, ten ale krátkým švihem trefil pouze Kovalovu hruď.
48. minuta
První český útok zase motal Bělorusy, ale bez střelby.
47. minuta
Štírek Červenka teď trefil tyč.
46. minuta
Famózní Koval teď vychytal Kotalíka.
44. minuta
Ani dvojnásobnou přesilovku jsme nevyužili.
41. minuta
Začala třetí třetina, naší přesilovkou, ta bude nyní již dvojnásobná.
21:32
Druhá třetina je u konce. Češi vedou 2:0, uvidíme, zda Bělorusové upustí od svého betonu, nebo budou nadále pokračovat v této nehokejové činnosti.
40. minuta
A Češi si mohou přesilovku potrénovat dál, další Bělorus pyká na trestné lavici.
40. minuta
Gooooooooooooooool! Eliáš se přesilovce nadvakrát prosadil, Češi vedou 2:0.
39. minuta
A přesilovku si zahrají také Češi.
35. minuta
Dalším vyloučeným českým hráčem je Kotalík - a Bělorusové měli dvě velké šance, Štěpánkovi pomohli i obránci...