Sparta - Slavia 2:0 (2:0)
Slavia zůstává s pětadvaceti body jedenáctá.
Sparta se dotáhla na první Plzeň na rozdíl šesti bodů.

O třech bodech, které zůstaly na Letné, rozhodl Kweuke, když v 10. a 12. minutě překonal brankáře Vaniaka.

• Sparta - Slavia (gólová radost Kweukeho). / Autor: ČTK

90.+3. minuta
Utkání právě skončilo. Sparta porazila Slavii 2:0.
90.+2. minuta
Kaufmanovu střelu tečoval těsně vedle pravé tyče sparťanské branky Vlček.
89. minuta
Vlček místo Trubily.
88. minuta
Horův pokus na bližší tyč si Blažek pohlídal.
83. minuta
Kweke si v pokutovém území obhodil Hubáčka, poté do něj narazil. Kamerunský útočník se z trávníku těžce zvedá, o faul ale nešlo.
79. minuta
Na hřiště se podívá Pospěch, dohrál Černý.
78. minuta
Slavia nastřelila břevno! Po rohu se ke hlavičce prosadil Koreš a nastřelil břevno, od něhož se míč odrazil na brankovou čáru, až poté balon lapil Blažek.
75. minuta
Rychlý protiútok uhasil včasným výběhem slávistický brankář Vaniak.
75. minuta
Kušnír vidí žlutou kartu.
74. minuta
Jandu střídá Milutinovič.
71. minuta
Sparta se zformovala do obranného bloku. Slavia se částečně prosazuje, ale chybí ji finální přihrávka. Letenští jsou zatím pozorní.
66. minuta
Kadlece nahrazuje Podaný.
64. minuta
Na centr Hory si nikdo ze slávistů nenaskočil. Míč mají v moci opět sparťané.
59. minuta
Sudí chyboval, když hru přerušil pro Horovo postavení mimo hru. Slávistický útočník byl v gólové šanci.
58. minuta
Slavia chybovala v rozehrávce a míče se zmocnil Kadlec, i když mohl přihrát, rozhodl se pro samostatné zakončení. Vaniak jeho pokus vyrazil na roh.