Pátek 26. dubna 2024, svátek má Oto

22:41
Utkání končí. Obsazujeme druhou příčku. To znamená, že zítra se postavíme Kanadě. Přeji hezký zbytek noci. U dalších on-line přenosů nashledanou.
22:40
Pyörälä netrefil prázdnou branku. Naši si nedokáží vytvořit šanci a Vašíček navíc znou fauluje. Z Finskem dnes prohrjeme.
20. minuta
Přesilovka končí. Závěrečná minuta třetí třetiny začíná. Hrajeme bez brankáře.
18. minuta
Češi dlouho kombinovali, ale byla z toho jen jedna střela, do které padl jeden z Finů.
17. minuta
Ač se to zdá neuvěřitelné, na trestnou lavici půjde i někdo z Finů. Niinimaa nám dává šanci na vyrovnání.
16. minuta
Finové si výraznější příležitost nevypracovali. Další přesilovka za námi.
14. minuta
A další český faul. Rozhodčí mají přísný metr, ale zdá se že hlavně na nás.
12. minuta
Další chyba v české obraně znamená vedení soupeře. Hagman zakončil situaci 2 na 1 střelou, která prošla Štěpánkovi pod rukou.
12. minuta
Vašíček po návratu z trestné lavice hned založil útok, Marek pak našel Poláka, jeho střela byla sražena mimo.
22:24
Branka to není!
11. minuta
Nepřehledná sitace před českou brankou. Štěpánek ležel v brankovišti a Finové ho osekávali jako jako píšťalu. Nakonec puk zalehl. Nicméně bude se telefonovat videorozhodčímu.
9. minuta
Útočný faul Vašíčka. Znovu jsme ve čtyřech.
8. minuta
Ruutu zase ukázal své "kvality" při běžném dojždění zakázaného uvolnění neopomněl atakovat jednoh z Čechů, vznikla drobná strkanice.
22:18
Po divočejší druhé třetině nyní už oba celky poctivě brání. Nikdo nechce udělat zbytečnou chybu.