DUEL ČESKO-DÁNSKO SLEDUJEME ON-LINE V PODROBNÉ REPORTÁŽI!
Češi vítězí pod dohledem Pata a Mata 6:0 a zajišťují si postup do osmifinálové skupiny. O tom, s kolika body rozhodne středeční zápas s Finy. Gólman Ondřej Pavelec si v sedmém reprezentačním startu připisuje první nulu. Děkuji za pozornost a další informace, souhrny a rozhovory
60. minuta
Přesilovka Dánů končí, Pavelec opět skvěle zastavil akci soupeře.
59. minuta
Dánsko
Greenova střela končí v Pavelcovi náruči, hrají se poslední dvě minuty zápasu.
58. minuta
Jágr vyslal do brejku 2 na 1 Plekance s Červenkou, prvně jmenovaný ale špatně přihrál. Následně je česká osmašedesátka jde na trestnou lavici.

Související články

57. minuta
gól
Průcha zvyšuje na 6:0! Frolík objel celou branku, nacentroval před brankoviště a Průcha už měl pozici snadnou.
56. minuta
Pavelec přikryl nahozený kotouč, Dánové se nedokáží prosadil ani v přesilovce.
55. minuta
Ven jde Tomáš Plekanec, Dánové si zahrají šestou přesilovku.
53. minuta
Po dlouhé době zásah Pavelce, střela od modré jej ale z klidu vyvést nemohla.
18:04
V souběžně hraném zápase vyrovnali Američané v duelu s Norskem na 2:2! DALŠÍ PODROBNOSTI O ZÁPASE ČTĚTE ZDE!
48. minuta
důležité
Češi se opět ubránili, Pavelec je 12 minut od první reprezentační nuly.
47. minuta
Dánsko
Staal dostal krásnou křižnou přihrávku, střelou zápěstím z mezikruží se ale proti Pavelcovi neprosadil.
46. minuta
důležité
Rolinek zastavil soupeře v obranném pásmu a Dánové si zahrají další přesilovku.
45. minuta
Zatím se hraje v poklidném tempu, třetí třetina se zatím hraje z obou stran poklidně.
43. minuta
Marek vlétnul po levém křídle, nacentroval před branku, Voráček ale z jasné šance sám před Galbraithem zaváhal.
42. minuta
Po krasné křižné přihrávce Eliáše se dostal do šance Havlát, jeho střelu zápěstím ale Galbraith zkrotil na hrudi.
41. minuta
Třetí třetina začala, Češi mají v zádech pohodlný náskok 5:0.
17:36
V souběžné hraném duelu vedou Norové stále 2:0 nad USA, v Košicích právě probíhá druhá třetina. DALŠÍ PODROBNOSTI O ZÁPASE ČTĚTE ZDE!
17:34
Čeští hokejisté vedou po druhé třetině nad Dánskem 5:0, především díky skvělé tříminutovce po polovině zápasu, kdy se trefili hned čtyřikrát. Za patnáct minut bude duel v Bratislavě pokračovat!
39. minuta
Česká přesilovka končí.

Nepřehlédněte

ČESKO 6:0 DÁNSKO (1:0, 4:0, 1:0)

Branky: 3. Frolík (Hubáček, Z. Michálek), 32. M. Michálek (Židlický), 34. M. Michálek (Eliáš, Havlát), 35. Frolík (Čáslava), 35. Plekanec (Červenka), 57. Průcha (Frolík)

Česká republika: Pavelec - K. Rachůnek, Z. Michálek, Židlický, Škoula, Krajíček, Čáslava - Jágr, Plekanec, Červenka - Havlát, Eliáš, M. Michálek - Voráček, Marek, Rolinek - Frolík, Novotný, Hubáček - Průcha, Koukal.

Dánsko: Galbraith - Nielsen, Lassen - Jensen, Jensen - Bödker , Hersby - Eskesen - Green, Starkov, Hardt - Madsen , Jakobsen, Jensen - Staal , Christensen, Bödker - Degn, Dresler, Poulsen, Storm