DUEL ČESKO-FINSKO SLEDUJEME ON-LINE V PODROBNÉ REPORTÁŽI!
22:31
České hokejisty čeká další utkání v pátek. Ve 20:15 se střetnou s domácím Slovenskem.
22:28
důležité
Je tady konec. Česko poráží Finsko 2:1 a v základní skupině získalo plný počet bodů.
60. minuta
Finsko
19 vteřin před koncem tvrdou střelou ze vzdálenosti horní hranice kruhu Pesonen.

Související články

60. minuta
gól
Gól! Finové snižují - 2:1.
60. minuta
Finsko
Finové uzavřeli české hokejisty v obranném pásmu, ale chybí jim střelba.
59. minuta
Finsko
Další Pavelcův zákrok proti Immonenově střele.
58. minuta
Finsko
Finové odvolávají brankáře a zkusí to se šesti muži v poli.
58. minuta
Plekanec postupoval sám proti Vehanen, ale dlouhou holí usměrnil kotouč jen do betonů brankáře Finska.
56. minuta
Finsko
V závěru přesilovky vychytal Pavelec i Puistolovu střelu. Český gólman má svůj den.
55. minuta
Čáslava byl vyloučen za držení protihráče.
55. minuta
Finsko
Pavelec fantastickým rozklekem zlikvidoval Immonenovu střelu.
54. minuta
Finsko
Finové zvyšují obrátky a daří se jim zatlačit soupeře hluboko do obranného pásma.
51. minuta
Český tým hraje v plném počtu. V závěru přesilovky navíc postupoval Plekanec do otevřené obrany, přihrávku na Eliáše ale neusměrnil.
49. minuta
Aaltonenovu střelu vychytal Pavelec.
48. minuta
Michálek a Havlát postupovali do brejku, ale jeden z obráncu akci zneškodil pádem do Havlátovy střely.
45. minuta
Finsko
Pesonen střelou z ostrého úhlu mohl odpovědět, ale trefil pouze tyčku Pavelcovy branky.
43. minuta
Nahození od modré čáry nejprve tečoval Červenka. Pokusil se i o dorážku, ovšem brankář Vehanen odolával. Pak však před brankoviště přijel Jágr, vyšťoural kotouč a pod břevno vstřelil druhou branku - 2:0.