UTKÁNÍ ČESKO-FINSKO SLEDUJEME V PODROBNÉ REPORTÁŽI!
Je konec, jeden velký olympijský sen končí. Jágr, Vokoun a další přišli o jedinečnou šanci minimálně obhájit bronz z Turína. Nejlepší zápas na turnaji prohráváme. Děkuji vám za pozornost a přeji příjemné ráno i den.
60. minuta
Začínají téct českým hráčům nervy, teď se ohnal Židlický po Hagmanovi. Češi hrají další power play.
59. minuta
gól
Je rozhodnuto, Filppula trefil prázdou českou branku.
58. minuta
Plekanec tečoval nahození Hejdy, Kiprusoff opět se štěstím, následně stejně se štěstím vyrazí teč Jágra.
56. minuta
Finsko
V další šanci se v rozevřené české obraně objevil Hagman, tentokrát ale neuspěl.
54. minuta
gól
Kubina zastavil čistě Hagmana, ale spadla mu helma a musel si pro ni dojet. A Finové toho využili - Niskala vystřelil od modré a nestřežený Hagman tečoval před brankou - 0:1!
54. minuta
Finsko
Finové cítí šanci, Salo sestřelil Krejčího, první polovinu oslabení Češi ubránili.
52. minuta
důležité
Atakovaný Erat vyhodil v obranném pásmu puk do hlediště, a jdeme do čtyř.
důležité
Teď máme navrch, ale finská obrana má velké štěstí!
51. minuta
Bratrská spolupráce Michálků - útočník Milan vybojoval puk, nabil Zbyňkovi, jeho střela skončila těsně mimo.
50. minuta
Obří šance!!!!! Tři na dva v podání nejlepších českých hráčů Jágra-Eliáše-Plekance končí střelou Eliáše, ten ji ale uspěchal. Nevyšla ani dorážka Jágra, byl už blízko u Kiprusoffa.
49. minuta
Finsko
Opět zahrozil Hagman, Vokoun měl ale štěstí, pomohl mu i Kubina.
49. minuta
Vypadá to, že Červenka se na ledě ještě objeví a jeho teč nadělala Kiprusoffovi velké problémy.
48. minuta
V další obrovské šanci Milan Michálek, fotbalová patička po přihrávce Čajánka ale v brance také neskončila.
48. minuta
Hrajeme již jen na tři pětky - sedí Červenka, Rolinek a Vašíček.
46. minuta
Jágr v obrovské šanci, nejprve trefil obránce, dostal se k dorážce, Kiprusoff ležel na ledě, ale české hvězdě přeskočil puk při dorážce hůl.
45. minuta
Hraje se stále v obrovském tempu, mírně navrch mají opticky Finové, do šancí se ale nedostává ani jedna strana.
43. minuta
Nyní se aktivitu přihlásili také Češi, Krejčího střelu zmezikruží vytěsnil Kiprusoff ramenem.