Diskuze

Češi ztratili slibně rozehrané utkání s Brazílií, Kanárci zvítězili 3:1

Čeští fotbalisté podlehli v přípravném utkání v Praze hvězdné Brazílii 1:3 a po pátečním nejvyšším debaklu v samostatné historii 0:5 od Anglie na úvod evropské kvalifikace prohráli i s druhým gigantem. Reprezentanty poslal v Edenu do vedení v 37. minutě prvním gólem v národním týmu David Pavelka, pětinásobní mistři světa ale po pauze otočili stav. V 49. minutě srovnal Roberto Firmino a v 83. a 90. minutě se dvakrát prosadil střídající Gabriel Jesus.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

27. 3. 2019 7:47

Ten třetí gól, to byla lahůdka!

Jestli naši střídali nebo jak střídali, to asi nemělo žádnou důležitost. Na tuhle třídu prostě tahle generace nemá. Zase si počkáme deset, patnáct let, než se urodí novej kádr.

0 0
možnosti

27. 3. 2019 14:00

Je to Váš názor, ten můj je ten, že v 1 poločase jsme Brazílii znatelně přehráli a jen to, že pan trenér dal příležitost zahrát si proti slavnému soupeři téměř celé lavičce, skončil výsledek nakonec naši prohrou.

0 0
možnosti

26. 3. 2019 21:40

Poločas zatím od nás po všech stránkách super a tak to chce hrát zatím beze změn i ve 2 poločase.