SLEDUJTE UTKÁNÍ ČESKO-SAN MARINO V PODROBNÉ REPORTÁŽI!
19:19
UTKÁNÍ KONČÍ, ČEŠI VYHRÁLI 7:0 A VYLEPŠILI SI NOTNĚ SKÓRE. ŠANCÍ BYLO ALE MINIMÁLNĚ NA DVOJNÁSOBEK. Přeji Vám příjemný zbytek večera a fanděte ve večerních zápasech Slovensku a Polsku.
95. minuta
GÓÓÓÓÓL!!!! Svěrkoš napravuje svou chybu a dává gól, jeho střelu ale tečoval Necid.

Nepřehlédněte

UTKÁNÍ KOMENTUJE - ANTONÍN VAVRDA
93. minuta
Svěrkoš si bere slovo a nedává!!!!
93. minuta
Další penalta, po faulu na Svěrkoše, Vannucci dostává žlutou kartu.
92. minuta
Český tlak je drtivý, Necid, Svěrkoš, Hübschmann ani Plašil však Simonciniho nepřekonali.
90. minuta
Gólman hostí zakopl míč, u sudího mu to prošlo. Bugli odchází, nahrazuje jej Cervellini.
86. minuta
GÓÓÓÓÓL!!!! Konečně se prosadil i Tomáš Necid, po centru Hübschmanna nedal hlavou Simoncinimu šanci.
84. minuta
Svěrkoš, Plašil ani Necid se neprosadili před brankou soupeře.
82. minuta
Bacciocchi dostává červenou kartu - zaslouženě, sanmarinským fotbalistům dochází síly a začali očividně filmovat! Bacciocchi tak může rozchodit křeč.
79. minuta
Hübschmann vypálil tvrdě ze dvaceti metrů, ovšem jen doprostřed branky.
77. minuta
Grygeru nahrazuje Štajner, čeká nás totální ofenziva?
18:57
Hosté hrají již hodně zdržovací taktiku. Proti fair play, o které sami před zápasem mluvili.
75. minuta
Vitaioli střídá Ciaciho.
71. minuta
Baroš opět provětral obranu soupeře, z úhlu ovšem měl spíše volit nahrávku než střelu, která nebyla přesná.
68. minuta
Další akce Baroše končí rohem, Hubník následně hlavičkuje těsně vedle.
66. minuta
GÓÓÓÓÓL!!!! Milan Baroš dává další branku - střela po přímém kopu Plašila končí na tyči, Baroš je ale u dorážky jako první.
65. minuta
Marani odchází, na hřiště přichází Bonini.
18:46
8120 diváků, je vyprodáno. Na stadionu je parádní atmosféra! Snad se jim čeští fotbalisté ještě odvděčí nějakým gólem.