Diskuze

Češi vezou z Londýna remízu

Čeští fotbalisté remizovali v přípravném utkání v londýnském Wembley s Anglií 2:2. Při premiéře nového reprezentačního trenéra Petra Rady dnes skórovali Milan Baroš a Marek Jankulovski, za domácí tým se trefili Wes Brown a Joe Cole, který vyrovnal v nastaveném čase druhé půle.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Mejla

21. 8. 2008 9:04
V posledních vteřinách jsou Češi schopni prohrát cokoliv.

Začíná to být typický prvek českého fotbalu, který se táhne už od žákovských soutěží, kdy poslední minuty se prostě "vypouštějí". Hráči pak tento reflex mají v krvi celý život.

0 0
možnosti

Rorýs

21. 8. 2008 9:23
Re: V posledních vteřinách jsou Češi schopni prohrát cokoliv.

ono je to spíš anachronizmus fotbalu, že rozhodčí si může prodloužit zápas podle vlastního uvážení. No, a když je to zrovna v Anglii, počká se na gól domácích...

0 0
možnosti

proxh

21. 8. 2008 8:09
debil

jsou to uplny debilci hej Baros malej typek trefi se jednou za stolet a ma z toho vybuchy ... malej typek :D:D:D:D

0 0
možnosti

Gott

21. 8. 2008 5:09
Kdo jsou obránci

To je stále dokola,češi vedou a v závěru poločasu vždy dostanou gol.Hrajte s\srem 1-6-4 a výsledk bude možná lepší.Možná bych vyměnil tankystu za brankáře a Baroše za sadu dresů.:-D