Diskuze

Češi padli po boji ve Španělsku 1:2

V kvalifikaci na mistrovství Evropy 2012 Český tým padl ve Španělsku 2:1. Češi se ve 29. minutě nečekaně ujali vedení, když se dalekonosnou ránou trefil Plašil. Jenže Španělé díky Villovi utkání otočili. Nejprve se zpoza šestnáctky prosadil před Hubníka a vyrovnal a o pět minut později proměnil pokutový kop po faulu Rezka na Iniestu.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

J. Orlík

26. 3. 2011 1:01
Katastrofální hra našich

Nemůžu si pomoct, ale ti chlapi ve studiu by taky mohli říct na plnou hubu, co si myslí. Tak to tak jaksi kulantně zaonačili, aby sice dali vědět, co si myslí, ale ne, aby to zase byla nějaká tvrdá kritika. Ta naše hra, to byl hnus. Nejde o to, že jsme prohráli, nakonec jsme, myslím, všichni prohru očekávali a 2:1je na hřišti mistra světa docela příjemných, i když nám to body nepřineslo. Ale celkový dojem byl katastrofální. Jakoby v červených dresech hrálo 10 Jimmi Hendrixů a v bílých deset Oldů Říhů z Katapultu. Takový rozdíl to byl. Když už měl někdo z našich míč na noze a kolem sebe relativně dost místa, čekal s tím tak dlouho, až ho o něj, jeden z Hendrixů , obral. Pomalí, nepřesní, zbrklí. Baroš mohl několikrát rozvinout útok rychlou přihrávkou, ale ne, panáček si musel honit vlastní triko. A nejhorší v utkání? Podle mého názoru Rosický a Hubník. Vůbec nechápu, proč tam Rosu furt staví, když je zřejmé, že mu to v nároďáku vůbec nejde a to dlouhá léta. Že by to byl nějaký špílmachr, o tom se jen povídá, ale není. A Hubník? Jelito a dřevák. Na druhé straně se mi líbil Čech a taky Sivok. Plášil nehrál nejhůř. Je třeba říct, že pokud by se našim z jediné střely na bránu jediného Hendrixe v šedém nepodařil dát gól, mimochodem taky po teči, a pokud bychom pak nezabetonovali šestnáctku, myslím, že těch proklamovaných 5:0 to být klidně mohlo. Náš fotbal je v prdeli, Omlouvám se za to sprosté slovo. Ale Lucembursku to v Budějicích natřeme. Aspoň 1:0.

0 0
možnosti

J. Vargulič

26. 3. 2011 7:41
Re: Katastrofální hra našich

Tak jste si pořádně ulevil a trošku si odpočiňte a zkuste to znova..Třeba s přihlédnutím ke kvalitě hráčů obou mužstev i k faktu, že jsme hráli ve Španělsku a že proti Španělům takto hrají všechna mužstva přibližně naší síly..Viděl jsem jen první poločas (bylo to na mne pozdě) a samozřejmě jsem obdivoval techniku a kombinaci soupeře, ale z naší strany to zdaleka nebylo nejhorší..Nedošlo ke katastrofickému scénáři, který předpokládalo spousta expertů i diskutérů..Porážka, ale po boji..I Španělé si oddechli..Případný vzestup našeho fotbalu bude pracný a pomalý..Trpělivost..