Diskuze

Brückner Česku chybí, fotbalisté prohráli 0:2

Čeští fotbalisté prohráli na přípravném utkání s Polskem 0:2. O vítězi souboje rozhodl již první poločas, kdy skórovali Lobodzinski a Lewandowski. Snížit mohl ve 32. minutě Koller, ale nedokázal proměnit penaltu za faul na Milana Baroše.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.

Re: dsa

ELO ? To je nějakej žebříček v šachu. Co to má společnýho s fotbalem?

0 0
možnosti

jurek z Polska

7. 2. 2008 14:02
Od czasu wypadku...

...Masocha w Zakopanem ,tylu naszych tu nie było.

0 0
možnosti

BABA JAGA

7. 2. 2008 12:07
Košťál - Kleki Petra ven. Jinak na Euru ostuda.

Je to banda darmožroutů podporovaná tím švidratým Košťálem. Půl mančaftu by nemohko hrát ani za Andoru.

0 0
možnosti

Bartosz25

7. 2. 2008 11:35
Polska

hahahahahhaha .. Wasi futobilści to takie Joziny z bazin hehehehhehe ... Czeskie woly

Česko-Polsko

Historicky jsme lepší ale na to nemůžeme hrát věčně... Reprezentace Polska se snaží a musíme si uvědomit že jich je 40 milionů takže mají větší výběr... Jinak se mi líbili jejich fanoušciR^ ale v kvalifikaci dobře výme že vyhrajeme KDO NESKÁČE NENÍ ČECH >-

0 0
možnosti

Slavek

7. 2. 2008 9:28
Czesi na Islandii

Pozdrowienia dla Lukasa z Hafnarfjordur na Islandii.

0 0
možnosti

Štváč

7. 2. 2008 9:16
to těžko

Brückner jim nechybí, stejně nemá o fotbale přehled. Chybí fotbalisté, kteří v zahraniční lize hrají a nedělají náhradníky. Obrana se stoperem Rozehnalem bude vždy katastrofa, záloha s Plašilem a Galáskem není schopna přihrávky ani zpracování balónu a útok s nemehlem Kollerem a náhradníkem Barošem je netechnický a neumí vystřelit. Ani z blízka. Stará, neschopná Brücknerova a Košťálova parta.