Berdych si spravil chuť, se Štěpánkem ve Washingtonu postoupili do finále

23:53
WASHINGTON - Čeští tenisté Radek Štěpánek s Tomášem Berdychem si na turnaji ve Washingtonu zahrají o titul ve čtyřhře. V semifinále porazili čtvrtý nasazený rakousko-izraelský pár Julian Knowle, Andy Ram 5:7, 6:2 a 10:4.

Radek Štěpánek a Tomáš Berdych foto: ALBERT GEAReuters

Česká dvojice se ve finále utká s vítězem zápasu mezi dvojící Mardy Fish, Mark Knowles a Rohan Bopanna, Aisam Qureshi. Oba si tak můžou napravit dojem z vystoupení ve Washingtonu. Štěpánek se v americké metropoli objevil na kurtech po pětiměsíční pauze zaviněné zdravotními problémy a vypadl ve druhém kole. Turnajová jednička Berdych prohrál ve čtvrtfinále.

Berdych má na kontě zatím jediný deblový titul, Štěpánek třináct. Ve čtyřhře si spolu zahráli už loni v Davisově poháru, kdy přispěli k postupu českého týmu do finále.

Tenisový turnaj mužů ve Washingtonu

Dvouhra - čtvrtfinále:
Čilič (4-Chorv.) - Tipsarevič (Srb.) 7:6 (7:4), 6:4, Nalbandian (Arg.) - Simon (13-Fr.) 3:6, 6:2, 6:3.

Semifinále:
Baghdatis (8-Kypr) - Malisse (Belg.) 6:2, 7:6 (7:4).

Čtyřhra - semifinále:
Berdych, Štěpánek (ČR) - Knowle, Ram (4-Rak./Izr.) 5:7, 6:2, 10:4.

Pylová sezóna: Jak poznat alergii u svých dětí?

Alergie je nepřiměřená reakce imunitního systému na běžné, obecně neškodné látky v okolním prostředí. Taková látka, která vyvolává alergickou...