16. srpna 2007 10:05 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

Beckham chválí paparazzi

  • Poslat
  • Tisk
  • Redakce
Pozornost patří hvězdě. Bývalý kapitán anglické reprezentace David Beckham a jeho žena Victoria dorazili do Los Angeles. Vzbudí fotbalová celebrita u Američanů zájem o fotbal? | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Pozornost patří hvězdě. Bývalý kapitán anglické reprezentace David Beckham a jeho žena Victoria dorazili do Los Angeles. Vzbudí fotbalová celebrita u Američanů zájem o fotbal? | foto: ČTK

LOS ANGELES Přestože mu angažmá v Los Angeles zatím kazí poraněný kotník, nemůže si fotbalový idol David Beckham pobyt v USA vynachválit. Dojem bývalé hvězdy Realu Madrid nezkazili ani paparazziové, kterých ho prý pronásleduje víc než v Anglii a Španělsku, ani drobné nedorozumění, po němž si o něm noví spoluhráči mysleli, že je náruživým zahradníkem.

„Ještě nikdy jsem neviděl Victorii a děti tak šťastné,“ řekl anglický záložník agentuře AP. „Klukům se tady líbí a to je skvělé,“ prohlásil Beckham, který do Galaxy přišel po sezoně z Realu Madrid.

„Miluji náš nový dům, je úžasný. Ještě to chce pár drobných úprav, a bude to jako doma,“ přidala se fotbalistova manželka Victoria s tím, že už několikrát vyrazila na průzkum losangeleských obchodů.

Beckham si nemůže vynachválit chování paparazziů, kterých ho prý sleduje víc než v Anglii nebo Španělsku, ale nejsou nijak vlezlí. „Je jich asi 47, ale někteří už odpadávají, “ uvedl dvaatřicetiletý záložník. „Chovají se slušně a jsem rád, že nechávají děti na pokoji.“

Někdejší hráč Manchesteru United také prozradil, že má občas problémy s americkou angličtinou. „Přišel jsem do šatny a spoluhráči se podivovali, kde jsem se tak opálil. Když jsem řekl, že na zahradě, ztichli a koukali na mě jako na blázna. Pak se někdo zeptal: To jako pěstuješ růže a tak? Ne, u bazénu, odpověděl jsem. Nakonec mi museli vysvětlit, že v Americe staví bazény na dvorku a na zahradě pěstují kytky,“ smál se Beckham, který se měl objevit v sestavě nočního semifinále SuperLigy s D. C. United.

„Myslím, že už zvládnu polovinu zápasu. Kotník není úplně zdravý, řekl bych, že je tak ze 70 až 80 procent v pořádku.“ V dresu Galaxy zatím Beckham nastoupil vinou zranění jen dvakrát, pokaždé na závěrečných pár minut.

čtk
Najdete na Lidovky.cz