2. října 2011 20:30 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Baroš si z penalty připsal první gól v turecké lize

Úspěšný střelec Baroš, vpozadí spoluhráč Kewell. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Úspěšný střelec Baroš, vpozadí spoluhráč Kewell. | foto: ČTK

ANKARA Reprezentační útočník Milan Baroš vstřelil v turecké fotbalové lize svůj premiérový gól v sezoně. Proměněnou penaltou pomohl k výhře Galatasaraye 3:0 nad Ankaragücü, do jehož branky se trefil i vlastním gólem další český internacionál Jan Rajnoch.

Baroš se dostal na hřiště v 74. minutě, kdy vystřídal zraněného Engina Baytara. Devětadvacetiletý hráč po necelých deseti minutách z pokutového kopu uzavřel skóre na 3:0.

Celé utkání odehrál v obraně Galatasaraye stoper Tomáš Ujfaluši.

Istanbulský celek se po pátém ligovém kole posunul na druhé místo tabulky s tříbodovou ztrátou na vedoucího městského rivala Fenerbahce.