Úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena

Baroš odstoupil hned na začátku, hráči se prali už při rozcvičování

22:28aktualizováno  22:34
Český fotbalový reprezentant Milan Baroš si zřejmě dva měsíce nezahraje. Ve včerejším istanbulském derby s Fenerbahce si útočník Galatasaraye podle prvních informací tureckých médií zlomil kost v nártu.

Stalo se tak po ostrém faulu záložníka Emreho, po kterém musel Baroš již po dvou minutách hry odstoupit. Galatasaray bez něj prohrál 1:3. Istanbulské derby bylo hodně vyhecované a hráči se poprali již během předzápasového rozcvičování. Horká krev se přenesla i do zápasu a již po dvou minutách domácí kapitán Emre u postranní čáry ostře zajel do Baroše.

Nejlepší střelec minulého ročníku turecké ligy byl v zámezí ošetřován, ale do hry se již nevrátil a odjel do nemocnice na vyšetření. Tam podle tureckých médií lékaři odhalili zlomeninu v oblasti nártu levé nohy.

Pro Baroše je zranění velkou ranou, protože v Turecku hraje stále ve výborné formě. Na podzim vstřelil ve 20 zápasech již 15 branek a s pěti góly je druhý v tabulce střelců turecké ligy.

Pokud se potvrdí předpokládaná minimálně dvouměsíční pauza, nezúčastní se Baroš v polovině listopadu přípravného turnaje ve Spojených arabských emirátech pod vedením nového kouče národního týmu Michala Bílka.