Úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena

Barcelona překvapivě ztratila doma body s Getafe, její náskok v čele se tenčí

21:34
Barcelona - Fotbalisté FC Barcelony ve 23. kole španělské ligy doma překvapivě remizovali 0:0 s Getafe a podruhé za sebou uhráli nerozhodný výsledek. V čele tabulky mají už jen sedmibodový náskok na druhé Atlético Madrid.

Lionel Messi při zápase s Getafe. foto: Reuters

Barcelona sice častěji držela míč, ale nedokázala si vytvořit mnoho gólových šancí. Getafe podržel brankář Vicente Guaita, který zneškodnil dalekonosnou ránu Philippea Coutinha i hlavičku další zimní posily Yerryho Miny. Gól Luise Suáreze ze závěru prvního poločasu neplatil kvůli ofsajdu.

FC Sevilla zdolala nováčka Gironu 1:0 gólem Pabla Sarabii z 46. minuty a je na šestém místě. Na výhře domácích měl velký podíl i brankář Sergio Rico, jenž na konci prvního poločasu zneškodnil penaltu Adaye.

Philippe Coutinho na tiskové konferenci Barcelony.
Barcelona vs. Levante: Messi slaví gól se Suarezem a Paulinhem.