Barcelona podruhé v sezoně zaváhala, s Osasunou ztratila výhru z penalty

Juan Martinez Munuera uděluje žlutou kartu hráči Osasuny. foto: Reuters

Madrid - Fotbalisté Barcelony ve třetím kole španělské ligy znovu ztratili body, poté co na hřišti Osasuny Pamplona pouze remizovali 2:2. Po prohře z úvodního utkání ligy proti Bilbau jde již o druhé zaváhání obhájců titulu.
  19:23

Domácí zaskočili věhlasného soupeře v 7. minutě, kdy si na centr za obranu výborně naběhl Roberto Torres. Barceloně se podařilo vyrovnat šest minut po přestávce díky hlavičce teprve šestnáctiletého Anssumaneho Fatiho, který nastoupil vůbec poprvé v základní sestavě Katalánců. V 64. minutě otočil skóre Arthur. Osasuna ale dokázala vyrovnat, v 81. minutě se z pokutového kopu prosadil opět Torres.

Barcelona má po třech kolech na kontě jediné vítězství, minule doma porazila Betis 5:2. V prvním utkání sezony prohráli svěřenci Ernesta Valverdeho 0:1 na hřišti Bilbaa. „Blaugranas“ se stále musejí obejít bez zraněného Lionela Messiho, k dispozici v Pamploně nebyl ani Luis Suárez, který si právě proti Bilbau poranil lýtkový sval.