Barcelona ani potřetí nezvítězila. S Bilbaem doma pouze remizovala

18:55
BARCELONA - Fotbalisté Barcelony ani potřetí za sebou ve španělské lize nevyhráli. Na svém hřišti v 7. kole pouze remizovali s Bilbaem 1:1 a mohou přijít o první místo.

Lionel Messi v souboji s Mikelem San Josem z Athleticu Bilbao foto: ČTK

Bilbao se dostalo do nečekaného vedení v 41. minutě, kdy si na Susaetův centr naběhl De Marcos a v pádu prostřelil Ter Stegena. Barcelona prohrávala po prvním poločase na svém hřišti poprvé od lednového zápasu s Alavésem.

Po vyrovnaném úvodním dějství poslal trenér domácích Ernesto Valverde do hry v 55. minutě odpočívajícího Messiho a Barcelona soupeře zatlačila. Po hodině hry mohl vyrovnat Coutinho, ale z voleje trefil jen tyč.

Brankovou konstrukci nastřelil i Messi, který se uvolnil po narážečce v pokutovém území. Hvězdný Argentinec trefil tyč už pošesté v této sezoně La Ligy.

Katalánci nakonec v 84. minutě alespoň vyrovnali. Messi poslal před bránu prudký centr, který usměrnil za Simónova záda střídající El Haddadi.