Arsenalu pauza neprospěla. Po restartu podlehl i Brigtonu a stále na body čeká

Arsenal nestačil na Brighton foto: Reuters

Londýn - Fotbalisté Arsenalu prohráli i druhé utkání po restartu anglické ligy. Ve 30. kole podlehli gólem z páté minuty nastaveného času 1:2 Brightonu. Leicester remizoval po divokém závěru na hřišti Watfordu 1:1.
  18:22

Arsenal v Brightonu vedl od 68. minuty po technickém obstřelu Nicolase Pépého. O sedm minut později ale srovnal po závaru před bránou domácí kapitán Lewis Dunk a už po uplynutí avizovaného čtyřminutového nastavení rozhodl střelou na přední tyč Neal Maupay.

Fotbalisté Arsenalu nestačili na Brighton

Brighton prolomil desetizápasovou sérii bez vítězství. „Kanonýři“ nevyhráli venku už sedm ligových utkání v řadě a zůstali ve středu tabulky.

Favorizované „Lišky“ poslal do vedení v 90. minutě parádní křížnou střelou levý obránce Ben Chilwell, Watford ale dokázal ještě odpovědět. V polovině pětiminutového nastavení se odrazil míč po rohovém kopu ke Craigu Dawsonovi a ten „nůžkami“ překonal brankáře Kaspera Schmeichela.

Leicester zůstal na třetím místě a na příčce zajišťující Ligu mistrů udržel osmibodový náskok před pátým Manchesterem United. Watford je šestnáctý a jen bod ho dělí v neúplné tabulce od sestupového pásma.