Úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena

Argentinec Agüero nedohrál zápas s Nigérií. Zkolaboval o přestávce v šatně

20:00
krasnodar - Argentinský útočník Sergio Agüero nedohrál dnešní přípravný zápas s Nigérií. Devětadvacetiletý fotbalista Manchesteru City musel o přestávce utkání v Krasnodaru střídat, protože podle médií zkolaboval v šatně. Argentina bez něj neudržela vedení a prohrála 2:4.

Sergio Aguero o přestávce zápasu s Nigérií zkolaboval. foto: ČTK/AP

Apokalypsa, národní ostuda, všichni pryč, kritizuje italský tisk fotbalisty za absenci na MS

Pro Agüera přitom začal zápas skvěle a v 36. minutě poslal vicemistry světa do dvoubrankového vedení.

Zaznamenal už 36. gól za Argentinu a osamostatnil se před Hernánem Crespem na třetím místě v pořadí nejlepších střelců argentinské reprezentace. Víc branek mají na kontě pouze Gabriel Batistuta (54) a Lionel Messi (61).

Fernandinho drží pod krkem Ceska Fábregase. On i jeho spoluhráč Sergio Agüero...
Sergio Aguero sice gólmana Steauy Florina Nitua ani jednou z penalty...

Do druhého poločasu už Agüero nezasáhl, protože údajně zkolaboval v šatně a byl převezen do nemocnice na vyšetření.

Argentina pak bez své hvězdy neudržela vedení 2:1 a Nigérie ve druhém poločase díky dvěma gólům Iwobiho a jedné brance Idowua rozhodla o vítězství.

eMimino soutěží: Vyhrajte balíček v hodnotě 1 000 Kč z dm drogerie

Milovníci kosmetiky pozor! Tento týden soutěžíme o pět velkých balíčků v celkové hodnotě 5000 Kč. Zapojte se do soutěže a vyhrajte lákavý balíček...