DUEL ARGENTINA-NĚMECKO SLEDUJEME V PODROBNÉ ON-LINE REPORTÁŽI!
Messi z dálky vystrašil Neuera a byl posledním Argentincem na šampionátu, který se dotkl míče. Zápas končí, Němci se radují, Jihoameričané pláčou. Vítěze čeká v semifinále lepší z dvojice Španělsko-Paraguay. Poslední čtvrtfinále se hraje dnes od 20:30 hodin a já vás na něj srdečně zvu, průběh duelu budeme samozřejmě sledovat v podrobné on-line reportáži. Zatím nashledanou a sledujte i nadále naše zpravodajství z MS!
90. minuta
Nastavuje se jen jedna minuta.
89. minuta

Góóóóól! A ostuda Argentiny. Další brejk zakončil po centru Özila čtvrtým gólem Klose, kterému tak chybí pouze jedna branka, aby se stal nejlepším střelcem historie MS!

• Argentina - Německo (Klose střílí druhý gól). / Autor: Reuters

87. minuta
Další jihoamerická mocnost tak je ze hry venku, naopak po základních skupinách kritizovaní Evropané mají již nyní druhou jistou místenku v semifinále a jako třetí v záloze čekají mistři Evropy ze Španělska, které vyzve další jihoamerický celek - Paraguay.
84. minuta
Duel se již dohrává, Argentinci jsou na kolenou.
81. minuta
Kroos protáhl ze třiceti metrů Romera, argentinský brankář je snad jediný, který je ještě myšlenkami na hřišti.
78. minuta
V šanci střídající Pastore, německá obrana mu cestu do branky ve vápně včas zavřela.
77. minuta
Argentinci trpí, Maradona neví co s týmem. V další šanci Klose, posadil na zadek Heinzeho, ale centroval jen po zemi, ne vzduchem, čímž ochránil Argentince do další pohromy.
74. minuta

Góóóóól! Je rozhodnuto. Němci využili zaskočení Argentinců, Schweinsteiger se proháčkoval opět po průchodné levé straně, předložil volnému Fridrichovi a je to 3:0!

• Argentina - Německo (Fridrich střídá). / Autor: Reuters

72. minuta
A jako proti Anglii. Němci prohánějí argentinskou obranu rychlými a jednoduchými kontry a soupeři vůbec nepučují míč.
70. minuta
V další šanci Podolski, oblouček na Romera mu nevyšel a následně Maradona poprvé v zápase střídá.
68. minuta

Góóóóól! Chybnou rozehrávku argentinské obrany vystihl Khedira, předal Müllerovi, který ze země nahrál před sebe Podolského, který našel před brankou zcela volného Kloseho a pro toho nebyl problém donést míč do prázdné branky z jednoho metru. Byla to je 13. trefa v historii MS.

• Argentina - Německo (Klose střílí branku). / Autor: Reuters

64. minuta
Sražená střela Messiho málem vyslala do šance Higuaína, tomu míč ustřelil od nohy na poslední chvíli Lahm.
63. minuta
Němci se dostávájí pod tlak nepřesnostmi, kdy odevzdávají snadno míč Argentincům, v další šanci Higuaín, zakončení levačkou ale nemělo světové parametry.
63. minuta
Tévez pálí ze třiceti metrů. Branku trefil, ale jen její střed.
61. minuta
Heinze nyní v nebezpečné vzdálenosti sestřelil Kloseho a Němci mají k dispozici standardku ze 25 metrů, Schweinsteiger ale zeď neprostřelil.
58. minuta
Podolski centroval na Kloseho, těsně před ním ale vyboxoval míč do bezpečí gólman Romero.
57. minuta

A další ofsajd Higuaína, ale jen velmi těsný.

• Argentina - Německo. / Autor: Reuters

54. minuta
Messi nacentroval na druhou stranu vápna, Higuaín sklepnul pro Téveze, ten ale z voleje trefil jen hruď Mertesackera. Ani z následného rohu nezapršelo.