DUEL ARGENTINA-MEXIKO SLEDUJEME V PODROBNÉ ON-LINE REPORTÁŽI!
Zápas je u konce. Mexiko na mistrovství světa končí. Argentina postupu do čtvrtfinále po vízětsví 3:1.
90. minuta
Mexiko
Z hranice pokutového území znovu nebezpečně střílel Messi. Brankář Pérez s vypětím všech sil jeho pokus vyrazil na roh.
90. minuta
Rozhodčí nastaví k základním devadesáti další tři minuty.
89. minuta
Mexiko
Z pravé strany centroval Osorio, ovšem jeho míč spoluhráče nenašel. Ze země ho v poklidu sebral brankáž Romero.
88. minuta
Mexiko
Další střelecký pokus z uctivé vzdálenosti mimo prostor branky. Tentokrát se o ni zasloužil Osorio.
87. minuta
Mexiko
Salcido zkoušel pozornost brankáře Romera z velké vzdálenosti, ovšem ten mohl zůstat klidný. Jeho střela minula prostor mezi tyčemi.
85. minuta
Argentina
Argentinský Rodriguez dlouho leží na trávníku, pravděpodobně chytl křeč.
80. minuta
Mexiko
Fotbalistům Mexika zbývá deset minut na to, aby ještě něco udělali z výsledkem. Hraje se převážně na polovině Argentiny, ovšem tutové šance si muži ze Střední Ameriky po gólu ještě nevypracovali.
76. minuta
Mexiko
Zápas získal nový náboj. Mexičané začali opět útočit a působit o mnoho aktivnějším dojmem.
71. minuta
Mexiko
Po krásné kombinační akci Mexičanů přebral na hranici pokutového území míč Hernández, posunul si ho do vápna a tvrdou ranou protřebal síť za brankářem Romero. Zápas získává nový náboj.
71. minuta
gól
Mexiko snižuje na 3:1. Gól vstřelil Hernández!
69. minuta
Argentina
Hřiště opustil střelec dvou branek Carlos Tévez, na jeho místo nastoupil Verón.
67. minuta
Ani jeden z týmů se v těchto fázích utkání do útočení nikterak netlačí.
63. minuta
Mexiko
Z rohového kopu hlavičkoval těsně mimo Rodríguez.
61. minuta
Mexiko
Z velké vzdálenosti střílel Salcido, jeho střelu však na roh vyrazil brankář Romero.
57. minuta
Mexiko
Zdá se, že Mexičané se na větši vlu odporu ve zbytku zápasu nezmohou. Do konce sice zbývá ještě hodně času, ale útočí fotbalisté Argentiny.
52. minuta
Argentina
Carlos Tévez zkoušel levačkou prostrčit míč mezi obránci, ovšem když se mu to nepodařilo a balón se mu vrátil na kopačky, bez rozpaků vypálil. Rána z dvaceti metrů zapadla přesně k tyči.
52. minuta
gól
Gól! Argentina vstřelila třetí branku.
50. minuta
Mexiko
Mexiko to bude mít ve druhém poločase hodně těžké. Chce-li pomýšlet alespoň na prodloužení, musí vstřeli dvě branky a žádnou nedostat.