DUEL ANGLIE-USA SLEDUJEME V PODROBNÉ ON-LINE REPORTÁŽI!
22:24
Přeji vám krásný večer a dobrou noc a již zítra při dalším on-line přenosu z MS se s vámi těším na shledanou.
22:22
Zápas končí. Úvodní zápas skupiny C Anglie-USA končí 1:1. Angličané sice měli navrch, na kolena je ale dostal kiks brankáře Greena. Američané ani ve druhém zápase s Anglií na MS neprohráli.
90. minuta
Už se hraje poslední minuta nastavení, podle všeho skončí duel remízou.
89. minuta
Donovan pálí ze třiceti metrů, branku Greena ale netrefil.
87. minuta
Vypadá to, že ani jeden tým už nemá na závěrečný nápor síly.
84. minuta
Anglie
Akci 4 na 2 Angličané nezvládli, míč se doklouzal do rukavic Howarda.
80. minuta
Anglie
Onyewu to bude mít nyní ještě těžší než dosud. Místo Heskeyho přišel obrovitý Crouch a hned se poprvé dostal k hlavičce - zatím hodně nepřesné.
Angličané stupňují tlak, americká obrana je nyní hodně přetížená. Odolá tlaku?
76. minuta
Anglie

V další šanci byl Wright-Phillips, svou střelou z úhlu ale jen trefil skvěle stojícího Howarda, následně si na americkém gólmanovi vylámal po rohovém kopu zuby také Rooney.

• Anglie - USA (Howard vyráží střelu Wright-Phillipse).

Anglie - USA (Howard vyráží střelu Wright-Phillipse). / Autor: Reuters

75. minuta
Anglie

Zastřelování Rooneyho pokračuje. Lampard po ošetřování Gerrarda rychle rozehrál, Rooney se otočil kolem lejkujících obránců Ameriky a jen těsně svou pumelenicí minul levou Howardovu tyč.

• Anglie - USA (Wayne Rooney).

Anglie - USA (Wayne Rooney). / Autor: Reuters

74. minuta
Findley je dalším potrestaným hráčem, který trefil ve skluzu kotník Gerrarda.
73. minuta
USA
Další šance na brejk Američanů, skvělým zakřižováním chybujícího Terryho vše vyřešil Garragher.
71. minuta
Anglie
Gerrard krásně nacentroval, Rooney si našel místo na zadní tyči a přestože předvedl parádní výskok, pár centimetrů mu ještě k přesnějšímu zakončení chybělo.
68. minuta
Anglie
Lampard z přímého kopu ze třiceti metrů zahrál spíše jako při rugby než při fotbale.
65. minuta
USA
Po pravé straně se prohral kolem Garraghera Altidore a z úhlu trefil Greenovu tyč, anglický brankář střele na tyč trochu pomohl. Míč se poté odrazil před branku, tam ale nikdo v modrém dresu (naštěstí pro Albion) nebyl.
64. minuta
Anglie

Šance také na druhé straně, Johnson po rohovém kopu ale zamířil tak o metr mimo cíl.

• Anglie - USA (Rooney v akci).

Anglie - USA (Rooney v akci). / Autor: Reuters

62. minuta
USA
Souhra nejzkušenějšího amerického dua Donovan-Bocanegra (první centroval z přímého kopu), druhý naskakoval - gólem neskončila.
61. minuta
S kartami se roztrhnul pytel, další inkasoval Gerrard za faul na Dempseyho, navíc Američané mají k dispozici zajímavou standardku.
60. minuta
důležité
Carragher je na hřišti teprve 15 minut a už viděl žlutou kartu. Za šlapák na Edua a následné zbytečné protesty.

Nepřehlédněte

Sestava Anglie: 12 R. Green - 2 G. Johnson, 6 J. Terry, 20 L. King (46. Carragher), 3 A. Cole - 7 A. Lennon, 8 F. Lampard, 4 S. Gerrard, 16 J. Milner (31. minuta S. Wright-Phillips) - 10 W. Rooney, 21 E. Heskey (79. Crouch)
Sestava USA: 1 T. Howard - 6 S. Cherundolo, 15 J. DeMerit, 5 O. Onyewu, 3 C. Bocanegra - 8 C. Dempsey, 4 M. Bradley, 13 R. Clark, 10 L. Donovan - 17 J. Altidore (86. Holden), 20 R. Findley (77. Buddle)